Atribuită Cumpărare directă

Program artistic susținut de Orchestra Frații Marișca și solista LENA MICLĂUȘ pe toată durata evenimentului „BALUL MARTISORULUI”, care va avea loc în data de 29 februarie 2020, începând cu ora 18:00. Pretul este final.

Număr anunț
DA25049114
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI CODLEA (CUI 4777116)
Furnizor / câștigător
BANCILA ANGANU RADU (CUI 27031394)
Cod CPV
92312140-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.500 RON
Valoare atribuită
17.500 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.500 RON

din 17.500 RON estimat