Atribuită Cumpărare directă

AEROTERMA ELECTRICA 3KW ZB-EF3 ZOBO TAXA VERDE INCLUSA 10. Termen de livrare: max 27.02.2020. Produsele vor fi insotite de certificate garantie/calitate/fisa tehnica a produsului de la producator/declaratie de conformitate.

Număr anunț
DA25032920
Autoritate contractantă
AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
39715240-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
313,02 RON
Valoare atribuită
313,02 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

313,02 RON

din 313,02 RON estimat