Atribuită
Cumpărare directă
psihologia muncii aviz angajare/control periodic=50 ron psihologia siguranta nationala - aviz port arma letala/neletala=80 ron - aviz agent de paza/securitate control anual=50 ron psihologia transporturilor -aviz obtinere/redobandire/preschimbare(permis strain) permis auto=50 ron psihologie clinica -expertiza psihologica=1000 ron -evaluare clinica/referat=80 ron -evaluare raport psihodiagnostic=100 ron -evaluare terapeutica=50 ron/sedinta
- Număr anunț
- DA25023965
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA " REGINA MARIA"VINTILEASCA (CUI 18984570)
- Furnizor / câștigător
- CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE - POPESCU IONICA (CUI 25224186)
- Cod CPV
- 85121270-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.