Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dirigentie de santier pentru obiectivul ”Modernizare, gestiune, întreţinere şi reparaţii străzi în municipiul Baia Mare”, in perioada Ianuarie - Februarie 2020.

Număr anunț
DA25062515
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
Furnizor / câștigător
PETRUTIU ALEXANDRU PFA (CUI 30339204)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.100 RON
Valoare atribuită
20.100 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.100 RON

din 20.100 RON estimat