Atribuită
Cumpărare directă
PORTOCALE GR KG CI AVOCADO PE BUC C.I CARTOFI ALBI RO.10KG BUC VARZA ALBA RO KG CI ROSII TR KG CI MAXIM S NAUT 400G DEFNE MASLINE NEGRE FELI4 GAROM TON BUCATI IN ULEI TPS MIERE POLIFLORA 900G PAKMAYA DROJDIE USC.10G DR.OETKER CACAO 50G BOROMIR PISCOTURI 200G HOCHL.ALMETTE SMANTANA 15 TPS OUA COD 3 CLASA M 6X3 COCO RICO FILE P.PUI CG.P PULPE INFERIOARE BAX KG BROCCOLI BUCHETE 2KG AMESTEC 10 LEGUME 2,5KG IGLOTEX AM.LEG FASII SUPA CONOPIDA 2KG
- Număr anunț
- DA25072020
- Autoritate contractantă
- Cresa Nr. 1 Suceava (CUI 4244946)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.355,42 RON
- Valoare atribuită
- 4.355,42 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.