Atribuită Cumpărare directă

3 RCA - 12 LUNI - CITY - TARIF INREGISTRAT SPECIAL: 1781/110/5/1940 - 99.28 LEI 1461/66/2/1959 - 158.85 LEI 2299/107/17/3890 - 750.55 LEI

Număr anunț
DA25042802
Autoritate contractantă
Centrul de Formare Initiala si Continua al M.A.I. Orastie (CUI 25949915)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.008,68 RON
Valoare atribuită
1.008,68 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.008,68 RON

din 1.008,68 RON estimat