Atribuită Cumpărare directă

Toner compatibil black CE505/CRG719H-WB pentru CANON MF419X, imprima garantat 6.400 pagini = 4 bucati. Toner compatibil black NT-Q5949A/Q7553A pentru HP 1160 imprima garantat 2.500 pagini = 3 bucati. Toner compatibil black NT-Q5949X/Q7553X pentru HP 1320 imprima garantat 3.500 pagini = 1 bucata. Toner compatibil black TK-1150 pentru KYOCERA 2735 imprima garantat 3.000 pagini = 2 bucati. Toner compatibil black TN-3380 pentru BROTHER 8520 imprima garantat 8.000 pagini = 4 bucati. Toner compatibil black MLT-D111L pentru SAMSUNG M2070 imprima garantat 1.800 pagini = 1 bucata. Toner 106R02738 black pentru XEROX WC 3655 imprima garantat 14.400 pagini = 1 bucata. Toner 106R02778 black pentru XEROX WC 3215 imprima garantat 3.000 pagini = 1 bucata. Acumulator R3 1000 BTY = 2 bucati HOFF MOD PRIZA RJ45 CAT5E = 1 bucata FL2-6637 Rola separare MF5940 = 2 bucati NT - XEROX - X3225 - DRUM - B - 10K = 1 bucata Garantie 12 luni

Număr anunț
DA25076663
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii Ilfov (CUI 13610442)
Furnizor / câștigător
MA-MI IT SOLUTIONS SRL (CUI 38064354)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.626 RON
Valoare atribuită
1.626 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.626 RON

din 1.626 RON estimat