Atribuită Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 80G ABSOLUT PAPER BIBLIORAFT PLASTIFIAT 5/7.5 CM CAPSE NR.24/6 FORSTER FOLIE A4 DACO PLUS 100 SET DOSAR CU SINA AGRAFE HARTIE 33MM CORECTOR BANDA OFFICE POINT NOTES ADEZIV (POST-IT) OFFICE POINT 75 X 75 320BUC PLIC C5 AUTOADEZIV (MIJLOCIU) ELASTIC PUNGA MEDIE 100G MARKER PERMANENT SCHNEIDER MAXX 130 negru BANDA ADEZIVA (SCOTCH) 48X66 LAT BEDAX PIX ROLLER SCHNEIDER TOPBALL 847 rosu PIX SCHNEIDER K15 CAPSATOR 24/6 KANGARO HP-45 TIP CLESTE 30 COLI PLIC C6 AUTOADEZIV (MIC)

Număr anunț
DA25052676
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
INCRED SRL (CUI 16902395)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.263,77 RON
Valoare atribuită
1.263,77 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.263,77 RON

din 1.263,77 RON estimat