Atribuită
Cumpărare directă
1 MasterMix for PCR – 90 units, Bio-Rad (166500EDU) Flac. 1 2 SEB STEC Enrichment Broth, Bio-Rad (3564001) Flac.x 500 g 3 InstaGene matrix, Bio-Rad (7326030) Buc. 1 4 Discuri antibiotice Bio-Rad Set x 10 buc. 3 1 MasterMix for PCR – 90 units, Bio-Rad (166500EDU) Flac. 1 2 EZ LOAD 100 BP Molecular Ruler DNA, Bio-Rad (1708352) Flac. 2 3 TUBE PCR, 0,2 ML, Bio-Rad (TFI0201) Pachet 1 4 TUBE PCR, 0,5 ML, Bio-Rad (TBI0501) Pachet 1 5 BR 14 BULK TIP, Bio-Rad (2239014) Pachet 1 6 TBR14, RACK TIP, Bio-Rad (2239354) Pachet 1 7 Rapid E.coli 2, Bio-Rad (3564024) Flac. X 500 g 1
- Număr anunț
- DA25046232
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.794 RON
- Valoare atribuită
- 5.794 RON
- Data publicării
- 13.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.