Atribuită
Cumpărare directă
DEZINFECTANT BACTISEPT 5LITRI 1X33,03; FABI SAPUN LICHID ANTIBACTERIAL 5LITRI 1X36,05; ZHIVASEPT RAPID 750ML 3X24,03; SACI MENAJERI 60LITRI 20BUC/ROLA 5X3,19; SANYTOL DEZINF SUPRAFETE 5LITRI 1X52,52; DOMESSTOS 750ML 2X5,88; CLORAMINA BICLOSOL 200TABLETE 1X21,51;HYGIENIUM SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN 300ML 1X5,46; LAVETE UNIVERSALE 3/SET FIXI 2X1,34;
- Număr anunț
- DA25072684
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MUSETESTI (CUI 29172861)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI 18509431)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 251,05 RON
- Valoare atribuită
- 251,05 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.