Atribuită
Cumpărare directă
Service calculatoare ; lucrari de intretinere, curatare, reparare, inlocuire calculatoare, salvare recuperare date, instalare sistem de operar (pt licentele existente, achizitionate de beneficiar), service retea date, verificare, remediere, testare, inlocuire cabluri echipamente defecte, extindere retea, reumplere cartuse fara cost manopera; reparare retea telefonie existenta
- Număr anunț
- DA25054389
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA COCORASTII MISLII (CUI 28957726)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE SERV SRL (CUI 17821493)
- Cod CPV
- 50311400-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.700 RON
- Valoare atribuită
- 2.700 RON
- Data publicării
- 14.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.