Atribuită
Cumpărare directă
Servicii complete de curatenie si igienizare pentru orice tip de spatii din cadrul institutiilor publice sau private, serviciile vor fi prestate de o persoana timp de 8 ore zilnic, cu disponibilitate la program prelungit la solicitarea beneficiarului, cu produse de curatenie ale beneficiarului.Pretul nu include tva. Asigurarea serviciilor de curatenie in incinta Primariei Beclean si a Centrului de Informare Turistica
- Număr anunț
- DA25045134
- Autoritate contractantă
- COMUNA BECLEAN (PRIMARIA COMUNEI BECLEAN JUD. BRASOV) (CUI 4443426)
- Furnizor / câștigător
- TOMA L. CĂTĂLIN-CONSTANTIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 35744160)
- Cod CPV
- 90900000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.400 RON
- Data publicării
- 13.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.