Atribuită Cumpărare directă

Contravaloare contract service 2020 pentru ecograf stationar cu doppler MINDRAY DC N3 si electrocardiograf cu 6 canale NIHON KOHDEN, Cardiofax 1250 Valabilitate pana pe 31.12.2020, include 1 revizie. Contravaloarea pieselor de schimb in caz de defectiune se plateste separat.

Număr anunț
DA25054526
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
50421000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.258,96 RON
Valoare atribuită
1.258,96 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.258,96 RON

din 1.258,96 RON estimat