Atribuită Cumpărare directă

servicii de formare profesionala 4 pers., cazare 5 nopti 1 pers., cazare 7 nopti 3 pers.

Număr anunț
DA25065209
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului Municipiului Bucuresti (CUI 4267125)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.256,02 RON
Valoare atribuită
13.256,02 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.256,02 RON

din 13.256,02 RON estimat