Atribuită
Cumpărare directă
Perioada februarie - decembrie 2020 verificarea fiecărui ansamblu, subansamblu şi piesă componentă a echipamentelor pentru stabilirea procedurii de lucru. In urma acestei verificări se va stabili dacă echipamentul trebuie demontat total sau parţial pentru a fi reparat. • verificarea tuturor prinderilor mecanice fixe şi mobile pentru a stabili în amănunt toate intervenţiile necesare • verificarea prinderilor în fundaţii, verificarea verticalităţii stâlpilor, verificarea întregii geometrii a ansamblurilor. • verificarea unghiurilor de reglaj • verificarea stării de degradare a componentelor, respectiv gradul de putrezire pentru părţile componente din lemn, de rugină a pieselor metalice şi degradare a componentelor din plastic şi fibră de sticlă, polietilenă HDPE şi tego. • verificarea vizuală şi fizică a straturilor de vopsea • verificarea vizuală şi fizică a îmbinărilor prin sudură • verificarea întregului teren aferent echipamentelor de joacă, a spatiului verde ,a straturilor antitraumă - nisip , pietriş - mărgăritar sau cauciuc precum şi verificarea pavajului şi bordurilor de încadrare din lemn sau beton. • verificarea stării de integritate a mobilierului urban - bănci, coşuri de gunoi. • verificarea poziţionării şi a prinderilor în beton a mobilierului urban şi echipamentelor de joacă • intretinerea si mentinerea curateniei spatiilor de joaca prin aspirare si spalare automana de doua ori pe saptamana
- Număr anunț
- DA25038286
- Autoritate contractantă
- ORASUL OVIDIU (CUI 4301359)
- Furnizor / câștigător
- PRO IDEAL MED CONCEPT S.R.L. (CUI 41636430)
- Cod CPV
- 50870000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 114.400 RON
- Valoare atribuită
- 114.400 RON
- Data publicării
- 13.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.