Atribuită Cumpărare directă

Achizitia in limita fondurilor bugetare prin cumparare directa a serviciilor de masurare a intensitatii câmpului electric si ale inductiei magnetice, calcularea si interpretarea rezultatelor masuratorilor, precum si evaluarea nivelului de expunere a angajatilor U.M. 0836 Bacau la campurile electromagnetice in conformitate cu prevederile H.G.nr. 1136 din 2006, in 3 locatii, la sediul unitatii din Bacău, str. Constantin Musat nr. 4. În cadrul serviciilor prestatorul va prezenta : Raport de cercetare stiintifica a undelor electromagnetice (valori masurate în mai multe puncte din cele 3 locatii), interpretate din punct de vedere stiintific tinand cont de ultimele cercetari in domeniu ; Buletin de analiza si interpretare cu privire la securitatea si sanatatea la locurile de munca pentru factorul de risc camp electromagnetic (radiatii ionizante) in conformitate cu H.G. nr. 1136 / 2006 ; Raport de evaluare cu privire la potentialele efecte asupra starii de sanatate a angajatilor, intocmit de un medic de medicina muncii în conformitate cu reglementarile legislative ale Ministerului Sanatatii și prevederile H.G. nr. 1169 / 2011 pentru modificarea si completarea H.G. nr. 355 / 2007 privind supravegherea sanatatii lucratorilor.

Număr anunț
DA25037017
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0836 BACAU (CUI 4278590)
Furnizor / câștigător
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI 1558391)
Cod CPV
90721600-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat