Atribuită Cumpărare directă

Furnizare aparat laminat: format A4, folii laminare acceptate min. 125 microni, viteza laminare 375 mm / minut, laminare foto, 2 role, garantie 1 an - 2 buc., pret fara TVA 184.65 lei/buc., conform comanda

Număr anunț
DA25033258
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
42932100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
369,30 RON
Valoare atribuită
369,30 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

369,30 RON

din 369,30 RON estimat