Atribuită Cumpărare directă

Elaborare/actualizare și implementare a cerințelor ISO 9001 și ISO 21001. Efectuare de audituri interne Verificare proceduri operaționale elaborate. Asigurarea suportului necesar pentru identificarea, evaluarea și monitorizarea riscurilor. Realizarea de instruiri în domeniul sistemelor de management.și ISO 21001-conform ofertei. Se va incheia contract pentru perioada februarie 2020-decembrie 2021.

Număr anunț
DA25042887
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
Furnizor / câștigător
EDGE CONSULT SRL (CUI 15896643)
Cod CPV
79400000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.900 RON
Valoare atribuită
75.900 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75.900 RON

din 75.900 RON estimat