Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant de nivel mediu pentru suprafete si instrumentar. Este indicat pentru dezinfectia si curatarea suprafetelor mari inerte (pereti, pavimente, suprafetelor obiectelor de inventar, suprafetele echipamentelor, dispozitivelor si ale aparaturii medicale) prin stergere. Curatarea si dezinfectia instrumentarului medical prin imersie. Potivit de asemenea pentru sticla acrilica! Spectru de actiune : Stergere suprafete - 0.25% in 60 minute efect bactericid, levuricid, micobactericid, si virucid -0.5% in 30 minute efect bactericid, levuricid, micobactericid, virucid -1% in 15 minute efect bactericid, levuricid, micobactericid Imersie instrumentar - 0.25% in 60 minute efect bactericid, levuricid, micobactericid, si virucid -0.5% in 30 minute efect bactericid, levuricid, micobactericid, virucid -1% in 15 minute efect bactericid, levuricid, micobactericid Avizat de Ministerul Sanatatii Producator L.C. Pliwa, Germania

Număr anunț
DA25061711
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
Furnizor / câștigător
BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI 11324711)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.650 RON
Valoare atribuită
1.650 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.650 RON

din 1.650 RON estimat