Atribuită Cumpărare directă

VOP.LAV.KOBER EXTRA WEISS INTERIOR 15L = 3 BUC ; REZERVA CUTER 10/SET = 1 BUC ; LAMA PENTRU SPACLU DE RAZUIT 100X14-SOK = 1 BUC ; SILICON BISON SANITAR ALB 280 ML = 1 BUC ; SUPORT SMIRGHEL 210x100 MM = 1 BUC

Număr anunț
DA25070151
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Muncitoresc Resita (CUI 16707440)
Furnizor / câștigător
AUTO ALEX SRL (CUI 1074871)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
221,27 RON
Valoare atribuită
221,27 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

221,27 RON

din 221,27 RON estimat