Atribuită
Cumpărare directă
100866822 *DIALL PRELUNGITOR 5P 2M 1.5MM2 ALB 23.49 10 Buc 100857908 LUBRIFIANT MULTIFUNCT. WD 40 450ML 20.92 100 Buc 100565933 VARTA SET 4 BATER HIGH ENER AAA 10.84 20 Buc 100565936 VARTA SET 4 BATER HIGH ENER AA 10.84 20 Buc 100565942 VARTA BATERIE HIGH ENERGY 9V 8.32 2 Buc 100581043 SET 2 BENZI ADEZIVE MARO 50MMX50M 7.14 10 Buc 100866815 *DIALL PRELUNGITOR 3P 2M 1.5MM2 ALB 16.76 5 Buc 100601790 DIALL BANDA IZOL19MMX10M ROSU 1.26 10 Buc 100678003 MANUSI ZUGRAV 5 PERECHI L 12.18 20 Buc 100224002 *LAMPA DE LUCRU CFL 25.13 2 Buc 100223957 LAMPA DE LUCRU SMD CU CARLIG 79.83 2 Buc 100678004 MANUSI CU BULINE 5 PERECHI L 9.66 20 Buc RAR CLUJ NR 91/17.01.2020
- Număr anunț
- DA25093902
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
- Furnizor / câștigător
- BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.592,31 RON
- Valoare atribuită
- 3.592,31 RON
- Data publicării
- 20.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.