Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional Laser Monocrom ECOSYS M4132idn Functii disponibile Imprimare, copiere, scanare (fax optional) Tehnologie de printare Laser Format A3 Mod tiparire Monocrom Procesor ARM Cortex-A9 Dual core1.2 GHz Memorie standard 1 GB Memorie maxima 3 GB Stocare Optional SSD 128GB SSD 32GB Sisteme de operare All current Windows operating systems, MAC OS X Version 10.5 or higher, Unix, Linux as well as other operating systems on request Prima pagina 5.2 sec Timp de incalzire 20 sec IMPRIMANTA Viteza de printare monocrom 32 ppm (A4) 17 ppm (A3) Rezolutie la printare monocrom 1200 x 1200 dpi Duplex imprimare Da Limbaj imprimanta PRESCRIBE IIe PCL 6 (5e/XL), KPDL3 (Postscript 3 compatible), PDF Direct print, XPS Direct print and Open XPS Fonturi PCL 101 outline fonts (PCL 6, KPDL 3, Windows Vista), 1 Bitmap font, 45 types of one-dimensional barcodes, 1 type of two-dimensional barcode (PDF417) Altele Encrypted PDF Direct Print, IPP printing, e-mail printing, WSD print, secure printing via SSL, IPsec, SNMPv3, Private Print , Quick Copy, Proof and Hold, Job Storage and Job Management functionality COPIATOR Viteza de copiere monocrom 32 ppm (A4) 17 ppm (A3) Rezolutie la copiere monocrom 600 x 600 dpi Copiere multipla 1 - 999 Duplex copiere Da Zoom copiere 25 - 400 % Functii copiator Scan-once-copy-many, electronic sort, 2in1, 4in1, job reserve, priority print, program, auto duplex copy, split copy, continuous scan, auto cassette change (PF-470 or PF-471 is required), copy density con

Număr anunț
DA25051352
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI 10084149)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.209,24 RON
Valoare atribuită
7.209,24 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.209,24 RON

din 7.209,24 RON estimat