Atribuită
Cumpărare directă
Pachet reactivi de biochimie si hematologie compus din: 1 fl ser control normal (92.53 lei), 1 fl ser control patologic (110.32 lei), 1 kit BIL D(136.62 lei), 1 kit BIL T (136.62 lei), 1 kit GGT (134.72 lei), 1 kit Creatinina (60.71 lei), 1 kit acid uric (111.91 lei), 1 kit ALT (87.26 lei ), 1 kit AST (87.26 lei), 1 kit Cholesterol (102.47 lei), 1 kit Trigliceride (218.18 lei), 1 kit uree (74.01 lei ), 1 kit glucoza (66.41 lei), 1 kit control cbc - 5DMR 3 nivele (614.88 lei), 1 fl Diff Lyse (359.12 lei, 1 flacon LH Lyse (215.04 lei
- Număr anunț
- DA25063478
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE GATAIA (CUI 4483811)
- Furnizor / câștigător
- ZONEMED BIOMETRIX SRL (CUI 25638242)
- Cod CPV
- 33696200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.608,06 RON
- Valoare atribuită
- 2.608,06 RON
- Data publicării
- 17.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.