Atribuită Cumpărare directă

LANT 3/8 PICCO 1X35.20 BUJIE STIHL NGK BPMR 7A 1X9.24 PILA ROTUNDA 4.0X200MM 1X6.3 MANOPERA 1X21.01 ULEI STIHL AMESTEC 1L 5X22.69 ULEI VERDE 2T MIXT 1LAMESTEC 5X18.49 DISC 3PALETE 300X20MM 2X115.13

Număr anunț
DA25034990
Autoritate contractantă
Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
Furnizor / câștigător
C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI 16083509)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
507,91 RON
Valoare atribuită
507,91 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

507,91 RON

din 507,91 RON estimat