Atribuită Cumpărare directă

Asigurare Cladirii/Continut , SA 2820515 RON , Prima 4663 RON , client Serviciul Public Administrarea Cimitirului Municipal

Număr anunț
DA25043439
Autoritate contractantă
Serviciul Public Administrarea Cimitirului Municipal (CUI 15235102)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66513200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.663 RON
Valoare atribuită
4.663 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.663 RON

din 4.663 RON estimat