Atribuită Cumpărare directă

Pansament hemostatic, non-compresiv, din celuloza neoxidata, cu structura moleculara inovativa, pentru toate tipurile de hemoragii intraoperatorii (minore, moderate si severe). Rata de absorbtie - 3000,00%. Complet resorbabil in 7 zile. Dispozitiv medical clasa III.

Număr anunț
DA25084583
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
33141127-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.110 RON
Valoare atribuită
25.110 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.110 RON

din 25.110 RON estimat