Atribuită Cumpărare directă

Set greutati calibrare format din: 323-044 Set greutati de calibrare Kern clasa F1, 1 mg - 200 g - 1 bucata - 1.878,32 lei fara TVA - Trusa pentru stocare si intretinere greutati calibrare - 1 bucata - 565,51 lei fara TVA Furnizor Kern, Germania.

Număr anunț
DA25084789
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
38311210-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.443,83 RON
Valoare atribuită
2.443,83 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.443,83 RON

din 2.443,83 RON estimat