Atribuită
Cumpărare directă
MANUSI EXAMINARE NITRIL NEPUDRATE ALBASTRE-158300 BUC X 0.09=14247 LEI MANUSI STERILE NEPUDRATE-2620 PER X 0.65=1703 LEI MASCA CHIRURGICALA-15000 BUC X 0.15=2250 LEI HALAT VIZITATORI-1100 BUC X 1.90=2090 LEI BOTOSEI=1650 BUC X 0.05=82.50 LEI SCUTECE ADULTI 25-60 KG-5000 BUC X 0.75=3750 LEI SCUTECE ADULTI 55-75 KG-4000 BUC X 0.95=3800 LEI conform documentatiei de atribuire anexata. Livrare esalonata, conform comenzilor transmise de autoritatea contractanta.
- Număr anunț
- DA25075352
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.922,50 RON
- Valoare atribuită
- 27.922,50 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.