Atribuită Cumpărare directă

SCA-Pros.Express 180buc Soft TORK (21pachete/bax) (H2) 42buc*9.12 383.04 H. igienica alba,459 portii,2pli.OVER SOFT (12buc/bax) 36buc*6.46 232.2

Număr anunț
DA25075626
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ZANA ZORILOR (CUI 17965626)
Furnizor / câștigător
OVIVA DISTRIBUTION SRL (CUI 17676130)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
615,24 RON
Valoare atribuită
615,24 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

615,24 RON

din 615,24 RON estimat