Atribuită Cumpărare directă

Manometru oxigen 0-400 Bar MAF Diametru ceas 60 mm Gama de presiune 0-400 Bar Filet intrare Gaz 1/4

Număr anunț
DA25092217
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS (CUI 3963960)
Furnizor / câștigător
SC Cimpan CV IMPEX SRL (CUI 12529456)
Cod CPV
38425100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
293,30 RON
Valoare atribuită
293,30 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

293,30 RON

din 293,30 RON estimat