Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste sa achizitioneze servicii de pază cu agenți pentru însoțire transport bunuri culturale la instituții muzeale din România – 5zile x24ore=120ore și 3zilex12ore=36ore, necesare în perioada 17-28.02.2020 pentru asigurarea pazei pe timpul transportului bunurilor culturale împrumutale de la muzeele din Alba-Iulia, București, Caransebeș, Constanța, Deva, Drobeta Turnu Severin, Galați, Mediaș, Târgu-Mureș, Timișoara, Tulcea, Turda, Zalău pentru expoziția LIMES.Frontierele Imperiului Roman în România., care va avea loc la Muzeul Național de Istorie a Transilvaniei. Estimare traseu transport: Traseu I: 2zile+1noapte = MNIT Cluj-MCDR Deva-MNB Timișoara-MJERG Caransebeș-MRPF Drobeta Turnu Severin- MNIT Cluj. Traseu II: 3zile+2nopți = MNIT Cluj-MNIR București-MINA Constanța-MIA Tulcea-MIPP Galați- MNIT Cluj Traseu III: 1zi = MNIT Cluj-MNU Alba-Iulia- MNIT Cluj Traseu IV: 1zi = MNIT Cluj-MI Turda-MM Mediaș-MJM Târgu-Mureș- MNIT Cluj Traseu V: 1zi = MNIT Cluj-MJIA Zalău- MNIT Cluj
- Număr anunț
- DA25053509
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL SECURITY SA (CUI 8486152)
- Cod CPV
- 79713000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.446 RON
- Valoare atribuită
- 4.446 RON
- Data publicării
- 14.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.