Atribuită Cumpărare directă

Pachet servicii de revizie si verificare la : Motostivuitor Hyundai 25D-9E- 1buc, Motostivuitor Dimex 1,2 tf, D12-28D-1 buc, Electrostivuitor 2 tf-Dimex E20-33, 3.3 m- 1buc, Electrostivuitor Dimex 1,6 tof 16-E- 1buc.

Număr anunț
DA25075276
Autoritate contractantă
ADMINISTRAȚIA NAȚIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE UNITATEA TERITORIALA 335 (CUI 4278663)
Furnizor / câștigător
UTIL S.P.C. SRL (CUI 1285275)
Cod CPV
50530000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat