Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR A4 80 gr/mp, 500 coli/top, opacitate - 91%, grosime UM-98, Alb CIE - 155, PH - neutru, performanta atat pentru imprimante laser ink jet, fax, cat si pentru imprimantele copiator. Toate caracteristicile solicitate vor fi mentionate pe ambalaj, inclusiv gramajul hartiei, in caz contrar hartia va fi returnata.
- Număr anunț
- DA25074473
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- DUPLEX SRL (CUI 10953640)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.725 RON
- Valoare atribuită
- 1.725 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.