Atribuită Cumpărare directă

CERTIFICAT DE CALITATE, DECLARATIE CONFORMITATE, FISA TEHNICA SI DE SECURITATE A PRODUSULUI DUPA CAZ, INSTRUCTIUNI UTILIZARE IN LIMBA ROMANA, VALABILITATE MIN 1 AN DE LA DATA LIVRARII, LIVRARE URGENTA. PREZENTA CUMPARARE REPREZINTA COMANDA FERMA. CONTRACT.

Număr anunț
DA25072842
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR BIHOR (CUI 4348769)
Furnizor / câștigător
CHIMEXIM S.R.L. (CUI 23652054)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.800 RON
Valoare atribuită
13.800 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.800 RON

din 13.800 RON estimat