Atribuită Cumpărare directă

RAR ADMINISTRATIV ( 71/23.01.2020 ) : Brother FAX-2940 multifunctional; Model FAX2940G1

Număr anunț
DA25081108
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
ELSACO SOLUTIONS SRL (CUI 14364265)
Cod CPV
32581200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat