Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine : Casti audio Bose QuietComfort QC35 II, Wireless, Negru 3 buc x 1122 lei Solid State Drive (SSD) Kingston A400, 480GB, 2.5", SATA III 2 buc x 502 lei Adaptor HDD Caddy 9 mm Montare SSD / HDD Secundar pentru Laptopuri Slim 1 buc x 25 lei

Număr anunț
DA25094335
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.893 RON
Valoare atribuită
3.893 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.893 RON

din 3.893 RON estimat