Atribuită
Cumpărare directă
1 buc canepa 1 buc niplu 1/2*3/4 1 buc robinet giac 3/4 1 buc mufa 25 *3/4 1 buc mufa 50 1 buc codez rigid vc 1 buc trusa chei tubulare 3 buc raccord tucai 40 cm 15 buc saci menaj 35l 6buc saci menaj 35l oscar 6 buc sapun lichid malitia 5 buc domestos 750ml 5 buc mop 5 buc bel led 10/9w 1 buc lampa 1*18 2 buc vinclu 180 04 dcaun 5 buc disc carbof 115*2 1 buc tripla 5l legrand 1 buc email hammer 3*1 1m lant zincat 5.55/26/19 6 buc balama sudabila 1620 buc diblu cui 8*80 0.02 surub auto 4.2*25 0.02 buc surub auto 4.2*25
- Număr anunț
- DA25088067
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 1 MICESTI (CUI 29405185)
- Furnizor / câștigător
- ANDICOM CATY 2003 SRL (CUI 15351565)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 463,23 RON
- Valoare atribuită
- 463,23 RON
- Data publicării
- 20.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.