Atribuită Cumpărare directă

1. Iodat de potasiu, 100 gr/buc = 1 buc ; 2. Dichloroisocianurat de sodiu dihidrat (100 gr/buc) = 1 buc .

Număr anunț
DA25041783
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.279 RON
Valoare atribuită
1.279 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.279 RON

din 1.279 RON estimat