Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatie instalatie termica ce constau in golire instalatie , debransare pompe existente(2 bucati), achizitie si montaj 2 pompe avand debitul de 10 m3/h si intaltime de pompare de 8m , incarcarea instalatiei cu agent termic si efectuarea probelor de presiune si etanseitate

Număr anunț
DA25081275
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC STEFAN BANULESCU CALARASI (CUI 3797107)
Furnizor / câștigător
DONAU TERMO SRL (CUI 26594209)
Cod CPV
50720000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.751,60 RON
Valoare atribuită
8.751,60 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.751,60 RON

din 8.751,60 RON estimat