Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul de produse de intretinere si curatenie include urmatoarele articole: 1. Bureti pentru frecat vesela - 60 bucati 2. Detergent lichid pentru curatat vesela si tacamurile bidon de 5 litri - 18 bucati 3. Detergent pentru masina de spalat vase cu agent de limpezire inclus bidon 6 litri- 15 bucati 4. Scobitori lemn - 360 cutii 5. Servetele masa 25x25 cm 100 bucati - 720 pachete 6 Saci menajeri 60 litri 20 buc./set - 100 bucati 7. Saci menajeri 120 litri 10 buc./set - 135 bucati
- Număr anunț
- DA25088087
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii prin U.M. 02016 Babadag (CUI 4321518)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.935,94 RON
- Valoare atribuită
- 2.935,94 RON
- Data publicării
- 20.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.