Atribuită Cumpărare directă

TRUSA SANITARA DE PERETE 17 BUC, KIT INLOCUIRE TRUSA SANITARA DE PERETE 33 BUC, TRUSA MEDICALA AUTO 33 BUC

Număr anunț
DA25063060
Autoritate contractantă
S.C. AQUASERV S.A. (CUI 16775941)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI 32463445)
Cod CPV
33141620-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.930,16 RON
Valoare atribuită
4.930,16 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.930,16 RON

din 4.930,16 RON estimat