Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparatii constand in: -inlocuit calculator motor 450 ron, inlocuit modul imobilizare 380 ron, diagnoza si constatare electrica 500 ron . Total manopera 1330 ron. Piese de inlocuit : -calculator motor 4033.61 ron si modul imobilizare 2352.94 ron. Total piese 6386.55 ron.
- Număr anunț
- DA25099056
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- G&G MOTORS SRL (CUI 22407120)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.716,55 RON
- Valoare atribuită
- 7.716,55 RON
- Data publicării
- 21.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.