Atribuită Cumpărare directă

• Material pal melaminat • Dimensiuni 1040 x 450 x 2000 mm • 3 polite interioare • 3 carucioare cu sertare

Număr anunț
DA25085565
Autoritate contractantă
COMUNA PREJMER (CUI 4688701)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
39141300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.846 RON
Valoare atribuită
2.846 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.846 RON

din 2.846 RON estimat