Atribuită
Cumpărare directă
MIKROZID SENSITIVE LIQUID 1L Lichid dezinfectant fara alcool, rapid, pe baza de compusi de amoniu cuaternar. RecomandarI: Dezinfectia instrumentarului medical si a suprafetelor sensibile la alcool ( exemplu pexiglas, traductoarele de ultrasunete) Avantaje: Gata preparat Eficient contra: rota-virusilor, hepatita B si C, HIV, vaccinia, noro-virusi, Polyoma SV40, MRSA Fungicid Prezentare: 1 flacon Mikrozid Sensitive Liquid x1l PRODUSUL VA FI INSOTIT DE AVIZ SANITAR SI FISA DE SECURITATE
- Număr anunț
- DA25073219
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 4351870)
- Furnizor / câștigător
- DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
- Cod CPV
- 33141800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 598,50 RON
- Valoare atribuită
- 598,50 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.