Atribuită Cumpărare directă

CIMENT RAPID 5KG

Număr anunț
DA25071555
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02044 Tulcea (CUI 17462349)
Furnizor / câștigător
CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI 3429369)
Cod CPV
44111200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
319,30 RON
Valoare atribuită
319,30 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

319,30 RON

din 319,30 RON estimat