Atribuită Cumpărare directă

PULPE DE PUI FARA SPATE CONGELATE, CAL I,AMBALATE LA BAX DE 10-15 KG.

Număr anunț
DA25069941
Autoritate contractantă
SPITALUL OBSTETRICA GINECOLOGIE PLOIESTI (CUI 2844260)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI 11180179)
Cod CPV
15112130-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.500 RON
Valoare atribuită
6.500 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.500 RON

din 6.500 RON estimat