Atribuită Cumpărare directă

82241837 GABRIELLA CASCAV. PENTELE KG 0,704 82241837 GABRIELLA CASCAV. PENTELE KG 0,678 82241837 GABRIELLA CASCAV. PENTELE KG 0,638 82241837 GABRIELLA CASCAV. PENTELE KG 0,598 37694551 MERE GOLDEN IT KG CII KG 11,420 60267903 CEAPA GALBENA GASTRO NL K KG 10,040 60267903 CEAPA GALBENA GASTRO NL K KG 10,020 43314004 PATRUNJEL RO LG C.I LG 5 43017474 ARDEI KAPIA ROSU KG TR CI KG 1,970 43017474 ARDEI KAPIA ROSU KG TR CI KG 0,832 25049891 CASTRAVETI FABIO GR CI VR KG 2,224 25049891 CASTRAVETI FABIO GR CI VR KG 0,246 55018337 PASTARNAC RADACINA RO KG KG 2,106 27209287 BANANE CO KG C.I VRAC KG 14,820 27209287 BANANE CO KG C.I VRAC KG 1,340 19907153 LAMAI TR KG CI VRAC KG 0,806 16772857 ROSII TR. KG C.I VRAC KG 2,440 16772857 ROSII TR. KG C.I VRAC KG 1,114 42430090 OLY.ROSII TA.CUBURI400G CV 24 42963777 UNISOL ULEI FL.SOARELUI 1 ST 12 80015381 NAPOLACT LAPTE 3,5% 1L CA 2 14483671 BOD ZAHAR 100% ROMANESC 1 PG 20 51682193 OET.ZAH.VANILIN.8G 6LA5 PA 10 42964999 BANEASA TAITEI CUIB200G PG 6 23896780 DEFNE MARMELATTA CAP1250G GL 2 26822098 COLONIAL SUSAN 500G PG 1 52136835 OET.PRAF DE COPT 10G 6LA5 PA 5 39021027 OET.ESENTA VANILIE 38ML ST 3 22065726 DR.OETKER CACAO 50G+20% BU 10 1 55008205 7DAYS CROISSANT CACAO65G CU 1 30 46192282 HOCHLA.BRANZ.TOP.MIXTETT BU 2 1 16728487 OLYMPIA BORS 1L BU 6 1 48077630 COVALACT UNT 80% 200G PC 15 1 22544977 AS.OUA CLASA M 30BUC CA 1 30 22654586 AS.OUA COD 3 CLASA XL 20B CA 1 20 32124091 SALAM SINAIA 500 G BU 1 1 43659408 CAMARA V.AMESTEC MEXICAN PG 5 1 42

Număr anunț
DA25073773
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.390,18 RON
Valoare atribuită
1.390,18 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.390,18 RON

din 1.390,18 RON estimat