Atribuită
Cumpărare directă
Remorca de 750 kg, fara sistem de franare din gama hobby pentru uz casnic, dimensiune 263x125 cm, inaltime oblon 32 cm , masa maxim autorizata de 750 kg si sarcina utila de 600 kg , remorca are RAR efectuat si se livreaza cu C.I.V ( carte identitate a vehiculului ). GARANTIE 24 de luni! Dotari standard: - Instalatie electrica 12 V cu steker cu 7 pini conforma cu standardele rutiere; - Aparatori de noroi din metal; - Roti cu anvelope M+S 155/70 R13; - Omologare pentru rulare cu 130 km/h. - Sasiu si protap din otel complet galvanizat grosime 2,5mm; - Axa AL-KO sau Knott 750kg cu suspensie pe torsiune; - Obloane din otel zincat grosime 1 mm si inaltime 320 mm, cu oblonul spate rabatabil; - Podea din lemn stratificat, impermeabil, antiderapant cu grosimea de 9 mm. - Roata de sprijin si manevrare + clema fixare - Prelata cu cadru metalic, inaltime utila de la podea 1400 mm - Roata de rezerva M+S 155/70R13 si suport roata rezeva - Transport la sediul beneficiarului
- Număr anunț
- DA25077398
- Autoritate contractantă
- Compania APA Brasov (CUI 1096128)
- Furnizor / câștigător
- CGR BUSINESS PROJECT (CUI 18723582)
- Cod CPV
- 34223300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.490 RON
- Valoare atribuită
- 4.490 RON
- Data publicării
- 19.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.