Atribuită
Cumpărare directă
Servicii complete de indosariere a documentelor si de legatorie: - intocmire si verificare nomenclator si adaugarea de modificari, acolo unde este cazul; - pregatirea documentelor pentru arhivare si legatorie (decapsare, deprafuire) ; - selectionarea documentelor (in functie de servicii si termen de pastrare) ; - legatorie (legarea in mape a unitatilor arhivistice); - documntele vor fi legate cu asigurarea posibilitatii de citire completa a continutului si marcarea datelor de identificare. Prezenta achizitie este realizata conform actului aditional incheiat pe durata a 4 luni, respectiv pe perioada ianuarie - aprilie 2020.
- Număr anunț
- DA25094067
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
- Furnizor / câștigător
- TEODORESCU VICTORIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 33977410)
- Cod CPV
- 79971200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 20.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.