Atribuită Cumpărare directă

Prezentare: Solutie de fuxina fenolata – 1fl x 1000ml Solutie amestec decolorant – 1fl x 1000ml Solutie albastru de metilen – 1fl x 1000ml Indicatii: Este utilizat in bacteriologie in tehnica de coloratie Ziehl-Neelsen

Număr anunț
DA25094594
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
Furnizor / câștigător
SANIMED INTERNATIONAL IMPEX S.A. (CUI 15995515)
Cod CPV
24224000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
765,24 RON
Valoare atribuită
765,24 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

765,24 RON

din 765,24 RON estimat